Endüstri 4.0 Yetkinlik Çantası

Endüstri 4.0 Yetkinlik Çantası

Endüstri 4.0 Yetkinlik ÇantasıEndüstri 4.0 Yetkinlik Çantası Eğitim & Etkinlik Programını hayata geçirdik.

Tanıştık, iletişim kurduk, sorduk, konuştuk, anladık, denedik, dinledik, değerlendirdik, öğrendik, öğrettik. Gerek katılımcılar, gerek program kolaylaştırıcıları bizler -hep birlikte, içinde bulunduğumuz Endüstri 4.0, Büyük Veri, Dijital Dönüşüm, Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi kavramlarla tanımlanan çağı konuştuk, birlikte bu oluşumu daha yakından anlamaya çalıştık, değerlendirdik.

Etkinlikler süresince, molalar da dahil olmak üzere, Endüstri 4.0 kavramını ve Dijital Çağı, Dijital Dönüşümü anlamak ve bizleri bugüne ve geleceğe hazırlayacak Yetkinlikleri geliştirmek adına oldukça uygun bir ortam, etkinlikler, paylaşım ve işbirliği sağlandı.

Program kapsamında; öncelikle enerji, katılım, işbirlikleri ve yüksek motivasyonları ile karşılıklı öğrenime katkıda bulunan katılımcılarımıza, açılış ve kapanış konuşmaları ile bizi destekleyen konuklarımıza, kolaylaştırıcı ve organizatör ekip arkadaşlarıma, tüm bu keyifle öğrenerek, etkileşimle geçen dört gün için buradan teşekkür ederim.

En kıymetli ‘ilk’ adımla başladık, kendimize değer verip, kendimize yatırım yaptığımız her gün gibi tüm program içeriği ile yine oldukça verimli ve Yetkinlik kavramının ne kadar önemli olduğunu öğrendiğimiz bir gün oldu.

Endüstri 4.0 teknolojilerini yalnızca nitelikli ve iyi eğitimli çalışanlar kontrol edebilecektir.’ anlayışı ile çıktığımız yolda, bu ilk dört günlük programımızda, bugünün ve geleceğin mesleklerini, vizyonunu hep birlikte tanımlamaya ve yeniden yapılandırmaya emek verdik, çalışmalarımıza büyük heyecan ve azimle devam edeceğiz.

Reskills Training liderliğinde çıktığımız bu yolda, bireylerin/ekiplerin gelişimine katkıda bulunduğumuz için, şahane takımımla -bizimle- gurur duyuyorum. Etkinlik katılımcılarıyla bir araya gelmek ayrıca çok değerliydi ve işbirliği ile daha güçlü olduğumuzu hissettiğimiz bir etkinlik oldu.
Nurşen Yılmaz Erginsoy

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir