Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalık Etkinliği (Online)

Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalık Etkinliği (Online)

Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalık Etkinliği (Online)Akademi 4.0 Youtube kanalında canlı yayınlanacak olan ‘Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalığı’ online etkinliğinde bu haftaki konuk ben oldum. Etkinlik 3 Eylül Perşembe, 16:00’da gerçekleşti.

Endüstriyel Devrim olarak nitelendirilen dönüşümden, teknolojilerinden ve Endüstri 4.0 farkındalığının nasıl oluşturulması gerektiğinden bahsedeceğim. Ayrıca, Endüstriyel Dönüşüm hangi teknolojiler ile gerçekleştirilmektedir? Endüstriyel dönüşümün temelde amacı nedir? Endüstri 4.0 farkındalığı kurumlarda nasıl oluşturulmalı? gibi soruları birlikte değerlendirdik.

Endüstri 4.0 konusunda farkındalık geliştirme amacıyla etkili bir içerik hazırladım. Yayın kaydına buradan ulaşabilirsiniz. Her bilgi/uzmanlık seviyesinde kişinin rahatlıkla katılabileceğini, anlayabileceği ve öğrenecek bir şeyler bulabileceğine inanıyorum.

“Gelin birlikte konuşalım, birlikte düşünelim, birlikte öğrenelim 😉” dedik yola çıkarken. İçerik üzerinden dilediğiniz yorum ve değerlendirmeleri bana, sitede yer alan iletişim adreslerinden iletebilirsiniz.

Ayrıca, @akademi40org websitesi veya instagram hesabı üzerinden de etkinlik detaylarına ulaşabilirsiniz.

Nurşen Yılmaz Erginsoy

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir