Dijitalleşme Çağı ve Reel Sektör Gerçekleri

Dijitalleşme Çağı ve Reel Sektör Gerçekleri

Dijitalleşme Çağı ve Reel Sektör GerçekleriHayat Boyu Öğrenme Yolcuğunda; bireylerin gelişim ve kendi yollarında ilerlemelerinde; merak, araştırma, sorma, öğrenme, ve hangi alanda olursa olsun mevcut konumlarından daha iyisini bulmaya yönelik çıktıkları yolda; emek vererek oluşturduğum birbirinden değerli konu ve video içerikleri ile yanlarında olmayı, onlara ilham olmayı hedefledim.

Bu amacım doğrultusunda, tarih boyunca gelmiş geçmiş birçok insan gibi sıradan ancak kendi yaşadığımız dönemde kendimiz ve çevremiz için bir o kadar özel ve fark yaratabilen bireylerden biri olarak, çeşitli sosyal medya platformlarında olduğu gibi, Youtube videolarım aracılığıyla da emek verdiğim, en iyi bildiğim veya en çok merak ettiğim konularda paylaşımlar yapmaya devam ediyorum.

Bu süreçte sizleri, hikayeleri ile yolunuzu aydınlatması ve ilham olması adına, alanlarında uzman çok değerli insanlarla tanıştırmayı planlıyorum.

Bugün de çok değerli bir konuğumla sizlerleyiz: Çetin Ünsalan

Ekonomi Gazetecisi ve Ekonomi Gazetecileri Derneği EGD YK Üyesi, Çetin Ünsalan ile birlikte gerçekleştirdiğimiz oldukça içten, verimli bir sohbet oldu. Dinleyenlere ilham olması dileğimle.

Youtube kanalım aracılığıyla ve siz değerli dinleyicilerimin desteği ile, isterim ki ışığım daha fazla kişiye ulaşsın ve onlara ilham olsun. Şimdiden kanalımı takip ve aboneliğiniz için teşekkür ederim.

Nurşen Yılmaz Erginsoy

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir