Kariyer Günleri – ALKÜ – EMK – “Dijitalleşmiş Dünyada İnsani Bağlantılar”

Kariyer Günleri – ALKÜ – EMK – “Dijitalleşmiş Dünyada İnsani Bağlantılar”

Kariyer Günleri - ALKÜ - EMK - Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)’de Endüstri Mühendisliği Kulübü (EMK) tarafından düzenlenen Kariyer Günleri başlıyor. Bu etkinlikte öğrenciler ile birlikte kariyer gelişimi ve kariyer yol haritası oluşturma anlamında gelecek soruları yanıtlarken, aynı zamanda “Dijitalleşmiş Dünyada İnsani Bağlantılar” başlığı ile bir sunum gerçekleştireceğim.

ALKÜ EMK – Kariyer Günleri, 18-19 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenecek.

Kariyer günleri etkinliğinin amacı; farklı sektörler ve farklı iş ve kollarından, önemli başarılara, kariyer anlamında güzel çalışmalara imza atmış konuşmacıları çalışma hayatına hazırlanan öğrencilerle buluşturarak, öğrencilere konukların bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanıp öğrencilik sonrası hayatında en doğru yol, doğru yol haritasını çizmesi konusunda destek olmak.

18 Aralık 2020 Cuma, 16.00’da bu etkinliğe ben de katılıyorum. Sizler de beni izleyebilir, merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz. Kendi üniversite dönemimde uzun yıllar öğrenci kulüpleri ile çalışmış biri olarak, öğrencilerle yeniden bir arada olacak olmak mutluluk verici. Tüm izleyen, takip edenler için faydalı ve merak uyandırabilecek bir çalışma ile geliyorum.

Etkinliğe katılmak için bu adresten kayıt olabilirsiniz.

Nurşen Yılmaz Erginsoy

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir