Mühendislikte İnovasyon

Mühendislikte İnovasyon

Düzce Üniversitesi öğrencileri tarafından yürütülen Mühendislikte İnovasyon etkinlikleri kapsamında buluşuyoruz.

Dijitalleşmiş Dünyada İnsani Bağlantılar ve Kendini İnşa Etmek Üzerine Notlar başlığı ile konuşmacı olarak katılacağım ve üniversite öğrencileri ile yeniden bir araya geleceğim için haklı heyacan ve sevinç yaşıyorum.

Seminer sadece öğrenciler için olacak şekilde kapalı bir online grupta gerçekleşecek olup yayın kaydı daha sonra erişim için Youtube kanalları aracılığıyla paylaşılacak.

Etkinliği 22 Şubat Pazartesi günü, 18:00-19:30 saatleri arasında gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Mühendislikte İnovasyon başlığı ile düzenlenen etkinliklerde, projeyi yürüten başarılı genç arkadaşlarım; yenilik ve yenilikçilik anlamına gelen inovasyonu mühendislikle buluşturmayı amaçlamıştır. Düzce Üniversitesi öğrencilerinden 12 kişilik yönetim kadrosuyla yola çıkan öğrenci grubunda, 100’ü aşkın üyeleri bulunmaktadır. Ayrıca her geçen gün üye sayı artmakta olan bir öğrenci kulübüdür. Grubu kurmaktaki asıl amaçları ise diğer üniversite öğrencilerini profesyonellerle buluşturup, yeniliklere ayak uyduran, kendini ve yapabileceklerini bilen mühendisler olmalarını sağlamaktır.

Kendi üniversite dönemimde uzun yıllar aktif şekilde öğrenci kulüpleri ile çalışmış biri olarak, benzer etkinliklerde üniversite öğrencileriyle bir arada olmak beni çok iyi hissettiriyor. Yeniden böyle bir etkinlikte online da olsa bir arada çok güzel 🙂

 

Nurşen

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy link
Powered by Social Snap